Zeija Ltd ("Trofeja", "mēs", "mums" vai "mūsu") ir apņēmusies aizsargāt jūsu privātumu. Šī Privātuma politika attiecas uz personas informāciju, ko ievācam, izmantojot mūsu vietni www.hockaine.com ("Tīmekļa vietne"), un tajā ir paskaidrots, kā mēs apkopojam, izmantojam un izpaužam personas informāciju. Piekļūstot mūsu vietnei vai izmantojot to, jūs apstiprināt, ka esat izlasījis šo Privātuma politiku un saprotat savas tiesības attiecībā uz jūsu personisko informāciju un to, kā mēs to apkoposim, izmantosim un izpaudīsim.

1. Personiskās informācijas vākšana

Mēs varam apkopot personas informāciju par jums, kad apmeklējat mūsu vietni vai mijiedarbojaties ar mums, tostarp tad, kad:

 • Iegādājieties mūsu produktus vai pakalpojumus
 • Reģistrējieties kontam mūsu vietnē
 • Pierakstieties mūsu informatīvajam izdevumam vai citai saziņai
 • Sazinieties ar mums, izmantojot mūsu tīmekļa vietni vai sociālo mediju platformas
 • Iesniedziet atsauksmes par produktiem, vērtējumus vai komentārus
 • Piedalīties aptaujās vai akcijās

Personiskā informācija, ko varam apkopot, ietver:

 • Kontaktinformācija, piemēram, jūsu vārds, e-pasta adrese, pasta adrese un tālruņa numurs
 • Maksājumu un darījumu informācija
 • Informācija par jūsu vēlmēm un interesēm
 • Informācija par to, kā izmantojat mūsu vietni, tostarp jūsu IP adrese, ierīces veids un pārlūkprogrammas veids
 • Mēs varam arī vākt personas informāciju no trešo pušu avotiem, piemēram, maksājumu apstrādātājiem vai sociālo mediju platformām, ja esat devis piekrišanu informācijas kopīgošanai ar mums.

2. Personiskās informācijas izmantošana

Mēs izmantojam apkopoto personas informāciju šādiem mērķiem:

 • Lai nodrošinātu un uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus, tostarp jūsu pasūtījumu apstrādi un izpildi, jūsu konta pārvaldību un saziņu ar jums par jūsu pirkumiem un konta darbību.
 • Sūtīt jums mārketinga paziņojumus par mūsu produktiem un pakalpojumiem ar jūsu piekrišanu, ja to pieprasa likums
 • Lai personalizētu jūsu pieredzi mūsu vietnē un uzlabotu mūsu vietnes saturu un funkcionalitāti
 • Lai izpildītu mūsu juridiskās un regulējošās saistības, tostarp novērstu krāpšanu un citas aizliegtas vai nelikumīgas darbības

3. Personiskās informācijas izpaušana

Mēs varam izpaust personas informāciju trešajām personām šādos gadījumos:

 • Pakalpojumu sniedzēji: mēs varam izpaust personas informāciju trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kas sniedz pakalpojumus mūsu vārdā, piemēram, maksājumu apstrādi, pasūtījumu izpildi, piegādi un mārketingu. Šiem pakalpojumu sniedzējiem ir līgumsaistības aizsargāt personas informāciju, un tie nedrīkst to izmantot citiem mērķiem.
 • Juridiskie un regulējošie: mēs varam izpaust personas informāciju tiesībaizsardzības vai valsts iestādēm, vai citām trešajām personām, kā to pieprasa likums vai ja tas ir nepieciešams, lai aizsargātu mūsu vai citu personu tiesības.
 • Uzņēmumu nodošana: mēs varam izpaust personas informāciju uzņēmējdarbības darījuma, piemēram, apvienošanās vai iegādes, vai bankrota vai likvidācijas gadījumā.

4. Sīkfaili un tīmekļa bāksignāli

Mēs savā vietnē izmantojam sīkfailus un tīmekļa bāksignālus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, analizētu mūsu vietnes lietojumu un pielāgotu saturu un reklāmas. Sīkdatnes ir mazi datu faili, kas tiek ievietoti jūsu ierīcē, kad apmeklējat mūsu vietni. Tīmekļa bāksignāli ir mazi grafiski attēli (pazīstami arī kā "pikseļu tagi" vai "dzidri GIF"), kas var tikt iekļauti mūsu vietnē, pakalpojumos, lietojumprogrammās vai mūsu e-pastos un parasti darbojas kopā ar sīkfailiem, lai palīdzētu darboties mūsu vietnē un sniegt mums informāciju par to, kā lietotāji mijiedarbojas ar mūsu vietni un e-pastiem.

Mēs izmantojam gan sesijas sīkfailus (kuru derīguma termiņš beidzas, kad aizverat savu tīmekļa pārlūkprogrammu), gan pastāvīgos sīkfailus (kas paliek jūsu ierīcē, līdz beidzas to derīguma termiņš vai jūs tos izdzēšat), lai nodrošinātu jums personalizētāku pieredzi mūsu vietnē. Jūs varat kontrolēt sīkdatņu izmantošanu atsevišķas pārlūkprogrammas līmenī, taču, ja izvēlaties atspējot sīkfailus, tas var ierobežot jūsu noteiktu funkciju vai funkciju izmantošanu mūsu vietnē.

Mēs izmantojam arī trešo pušu sīkfailus no pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Google Analytics un Facebook, lai apkopotu un analizētu informāciju par to, kā lietojat mūsu vietni, un sniegtu jums atbilstošas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Jūs varat atteikties no šiem pakalpojumiem, izmantojot attiecīgos šo pakalpojumu sniedzēju nodrošinātos atteikšanās mehānismus.

Tīmekļa bāksignālus var izmantot mūsu e-pastos, lai izsekotu, vai e-pasts tika atvērts un vai tika noklikšķināts uz saitēm e-pastā. Mēs izmantojam šo informāciju, lai analizētu e-pasta efektivitāti un uzlabotu saziņu ar klientiem.

5. Izmaiņas šajā Privātuma politikā

Mēs varam laiku pa laikam atjaunināt šo Privātuma politiku. Mēs publicēsim atjaunināto Privātuma politiku mūsu vietnē un norādīsim jaunākās atjaunināšanas datumu. Ja jūs turpināt izmantot mūsu vietni, produktus un pakalpojumus pēc jebkurām šādām izmaiņām, jūs piekrītat atjauninātajai konfidencialitātes politikai.

Ja jums ir kādi jautājumi par šo Privātuma politiku vai mūsu privātuma praksi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu privacy@hockaine.com vai uz šo adresi:

Stājas spēkā: 24.05.2023

Sekot mums Facebook