Laipni lūdzam Trofeja.lv, kuru apkalpo SIA "Zeija" reģ. nr.40203022303. Šie noteikumi un nosacījumi ("Noteikumi") regulē jūsu vietnes lietošanu un produktu iegādi no vietnes. Piekļūstot vietnei un veicot pasūtījumu, jūs piekrītat ievērot šos noteikumus. Ja nepiekrītat šiem Noteikumiem, lūdzu, neizmantojiet vietni.

1.Tīmekļa vietnes izmantošana

Jūs varat izmantot mūsu vietni tikai personiskām, nekomerciālām vajadzībām. Jūs nedrīkstat izmantot mūsu vietni jebkādiem nelikumīgiem vai neatļautiem mērķiem, tostarp, bet ne tikai, intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpšanai vai surogātpasta sūtīšanai.

2. Produkti

2.1. Produktu pasūtīšana

Veicot pasūtījumu mūsu tīmekļa vietnē, jūs apliecināt un garantējat, ka esat vismaz 18 gadus vecs un esat juridiski spējīgs slēgt saistošus līgumus. Jūs piekrītat sniegt precīzu un pilnīgu informāciju, veicot pirkumu. Mēs paturam tiesības atteikt jebkuru pasūtījumu, ko jūs veicat ar mums, un varam ierobežot vai atcelt iegādāto daudzumu vienai personai, mājsaimniecībai vai pasūtījumam. Gadījumā, ja veiksim izmaiņas vai atcelsim pasūtījumu, mēs mēģināsim jūs informēt, sazinoties ar e-pasta adresi un/vai norēķinu adresi, kas norādīta pasūtījuma veikšanas laikā.

2.2. Apmaksa un piegāde

Visi maksājumi par Trofeja produktiem tiek droši apstrādāti mūsu tīmekļa vietnē. Mēs pieņemam galvenās kredītkartes un PayPal. Piegādi nodrošina mūsu izvēlētais piegādes partneris, un mēs neesam atbildīgi par kavējumiem, bojājumiem vai pazaudētām pakām piegādes laikā. Jūs esat atbildīgs par visiem muitas vai ievedmuitas nodokļiem, kas tiek iekasēti, tiklīdz paka sasniedz jūsu galamērķa valsti.

2.3 Atgriešana un naudas atmaksa

Mēs piedāvājam 30 dienu atgriešanas politiku jebkuram neatvērtam Hockaine produktam. Ja neesat apmierināts ar pirkumu, lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzsāktu atgriešanas procesu. Mēs paturam tiesības atteikt atgriešanu, ja uzskatām, ka iegādātās preces ir bojātas vai izmantotas ļaunprātīgi. Atmaksa tiks izsniegta 14 dienu laikā pēc atgrieztās preces saņemšanas, atskaitot visas piegādes vai apstrādes izmaksas.

3. Intelektuālais īpašums

Viss mūsu tīmekļa vietnē iekļautais saturs, ieskaitot tekstu, grafiku, logotipus, attēlus, video un programmatūru, ir SIA "Zeija" vai tā satura piegādātāju īpašums, un to aizsargā starptautiskie autortiesību likumi. Jūs nedrīkstat izmantot mūsu preču zīmes, logotipus vai citu patentētu grafiku bez mūsu nepārprotamas rakstiskas atļaujas.

4. Atbildības ierobežojums

Nekādā gadījumā SIA "Zeija" vai mūsu direktori, amatpersonas, darbinieki vai aģenti nav atbildīgi par jebkādiem tiešiem, netiešiem, nejaušiem, sodošiem vai izrietošiem zaudējumiem, kas rodas, izmantojot mūsu vietni, pakalpojumus vai produktus.

5. Piemērojamie tiesību akti

Šos Noteikumus reglamentē un interpretē saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem. Jebkurš strīds, kas izriet no šiem Noteikumiem un nosacījumiem vai mūsu tīmekļa vietnes, pakalpojumu vai produktu lietošanas, ir pakļauts ekskluzīvai Latvijas Republikas tiesu jurisdikcijai.

6. Noteikumu un nosacījumu grozījumi

Mēs paturam tiesības atjaunināt vai mainīt šos Noteikumus un nosacījumus jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma. Ja jūs turpināt izmantot mūsu vietni, pakalpojumus vai produktus pēc jebkurām šādām izmaiņām, jūs piekrītat ievērot mainītos noteikumus un nosacījumus.

Sekot mums Facebook