Amatalus vienmēr ir bijis daudz vairāk nekā tikai dzēriens  — tam ir milzīga sociālā loma sabiedrībā. Līdzīgi kā bitēm nektārs, tā amatalus sabiedrībā absolūti organiskā veidā pulcina dažādus cilvēkus ar dažādu vērtību kombinācijām, veicina informācijas un pieredžu apmaiņas procesus, iniciē jaunu ideju un attiecību veidošanos. Alus loma ir bijusi nozīmīga jau daudzās senajās kultūrās. Senajā Ēģiptē alu uzskatīja par dievu dāvanu un tas bija neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Viduslaiku Eiropā klosteros brūvēja alu, lai nodrošinātu drošu un tīru alternatīvu ūdenim, kas bieži bija piesārņots. 

Īsts amatalus iemieso sevī veselu pasauli un vēl Wikipēdijā neierakstītu kultūru. Tāpēc Trofejas brūvkrogā blakus alus radīšanai un baudīšanai noris mutuļojoša alus kultūras dzīve. Šī ir vieta, kur satikt līdzīgi domājošus cilvēkus, izmēģināt jaunus alus veidus, uzzināt vairāk par alus brūvēšanas procesiem un to vēsturi. No ekskursijām un izglītojošām meistarklasēm līdz viktorīnam, karaokes, korporatīviem, ģimenes pasākumiem un jaunas mūzikas atklājumiem.

KARAOKE

Amatalus kultūru raksturo filozofija un dzīvesveids, kam nav nekā svarīgāka par autentiskumu un bezgalīgi aktīvu radošumu. Un tāpat kā Trofejas alus, arī mūsu karaoke vakari ir saistīti ar individualitāti un tās neierobežotu izpausmi. Tātad, neatkarīgi no tā, vai esat kautrīgs introverts vai izsmalcināts ekstraverts, Trofejas atmosfērā jums ir vieta.

Un, godīgi - tā ir tik atbrīvojoša sajūta, ko rada nesaprotamais mūzikas spēks, kas spēj neredzamā, bet noteikti sajūtamā veidā pēkšni vienot savējos ar svešajiem, tālos ar tuvajiem. Latvietis kā Dziesmu svētku tautas pārstāvis sapratīs. Pārējiem jāatnāk, lai piedzīvotu.

Patīk dziedāt dušā un jau sen gribēji pamēģināt to darīt pie mikrofona!?

PRĀTA SPĒLES

Kas to būtu domājis!? Amatalus kultūrā milzīga nozīme ir smadzenēm. Radošums bez tām nav iespējams. Un bez radošuma nav iespējama amatalus garšu pasaule. Tātad, lai šo smadzeņu spēju trenētu un attīstītu mēs regulāri rīkojam prāta spēļu turnīrus! Omulīgi un spraigi vakari, kuru laikā izaicinam sevi un viens otru atbildot uz tikpat bezgalīgi radošiem jautājumiem kā Trofejas alus šķirnes! Piedalīties var ikviens, kas spējīgs nokomplektēt komandu ar 4 dalībniekiem.

Izveido komandu, piesakies, atnāc! Būs alus, būs uzkodas, būs balvas!

PRIVĀTIE UN TEAM BUILDING PASĀKUMI

Gluži kā pirms 5000 gadiem, kad Ēģiptē cilvēki sāka pulcēties vietās, kur tika brūvēts alus, arī jums ir iespēja sapulcēt savus tuviniekus, draugus vai kolēģus Trofejas alus darītavas viesmīlīgajās telpās. Mēs piedāvājam gan telpu nomu un ēdināšanu, gan pasākumu satura organizēšanu pēc jūsu vēlmēm un vajadzībām.

TELPAS

  • Galvenā zāle (sēdvietas līdz X personām)
  • Vasaras terase no maija līdz oktobrim (sēdvietas līdz X personām)

ĒDINĀŠANA

  • Uzkodas un vieglas maltītes no Trofejas Našķotavas
  • Kārtīga maltīte pēc jūsu gaumes no mūsu sadarbības partneriem

AKTIVITĀTES

  • Alus degustācija vai vesels alus festivāls
  • Garšu kombināciju meistarklase "alus un ēdiens"
  • Alus brūvēšanas meistarklase t.sk. ekskursija alus darītavas telpās
  • Alus kultūras vēsture - izglītojoša lekcija no Latvijā autentiskājakiem aldariem un alus pavadoņiem
  • Viktorīnas "par alu"
  • Karaoke UN CITI BEZGALĪGI RADOŠI VARIANTI

Sekot mums Facebook