Piegādes politika vietnei Trofeja.lv

Vietnē Trofeja.lv mēs cenšamies saviem klientiem nodrošināt savlaicīgus un uzticamus piegādes pakalpojumus. Mēs piedāvājam piegādi uz lielāko daļu pasaules valstu, un piegādes izmaksas tiek aprēķinātas, pamatojoties uz pakas svaru un galamērķa valsti.

Piegādes tarifi

Katra pasūtījuma piegādes tarifi tiek aprēķināti automātiski izrakstīšanās laikā, pamatojoties uz iepakojuma kopējo svaru un galamērķa valsti. Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegādes tarifi var tikt mainīti bez iepriekšēja brīdinājuma un var mainīties atkarībā no reklāmas piedāvājumiem vai izpārdošanas.

Piegādes laiks

Piegādes laiki var atšķirties atkarībā no galamērķa valsts un nosūtīšanas metodes, kas izvēlēta izrakstīšanās laikā. Parasti pasūtījumi tiek apstrādāti un nosūtīti 1-2 darba dienu laikā, un piegādes laiki ir šādi:

Eiropa: 3-7 darba dienas

Ziemeļamerika: 7–14 darba dienas

Pārējā pasaule: 14-21 darba diena

Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegādes laiki ir aptuveni un tos var ietekmēt faktori, kas nav mūsu kontrolē, piemēram, muitas apstrādes laiki vai pasta pakalpojumu kavēšanās.

Izsekošanas informācija

Kad jūsu pasūtījums būs nosūtīts, jūs saņemsiet nosūtīšanas apstiprinājuma e-pastu ar izsekošanas numuru un saiti, lai tiešsaistē izsekotu jūsu paku. Lūdzu, ņemiet vērā, ka izsekošanas informācija var nebūt pieejama visām valstīm vai piegādes metodēm.

Muita un nodevas

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pasūtījumiem, kas nosūtīti ārpus Eiropas Savienības, var tikt piemēroti galamērķa valsts noteiktie muitas nodokļi un nodokļi. Šīs maksas sedz saņēmējs, un tās nav iekļautas piegādes izmaksās. Muitas politika dažādās valstīs ir ļoti atšķirīga, tāpēc, lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar vietējo muitas iestādi.

Atgriešana un atmaksa

Mēs piedāvājam 14 dienu atgriešanas politiku jebkuram neatvērtam Trofejas produktam. Ja neesat apmierināts ar pirkumu, lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzsāktu atgriešanas procesu. Mēs paturam tiesības atteikt atgriešanu, ja uzskatām, ka iegādātās preces ir bojātas vai izmantotas ļaunprātīgi. Atmaksa tiks izsniegta 14 dienu laikā pēc atgrieztās preces saņemšanas, atskaitot visas piegādes vai apstrādes izmaksas.

Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par mūsu piegādes politiku, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu trofeja@trofeja.lv

Sekot mums Facebook